‘Albayraklar Savunma’ İngiltere’den ödül aldı

‘Albayraklar Savunma’ İngiltere’den ödül aldı

İngiltere’nin en prestijli iş dünyası dergilerinden dünyaca ünlü International Finance, 2019 yılının “En Hızlı Büyüyen Savunma Şirketi” ödülünü Albayraklar Şirketler Grubu’na bağlı Albayraklar Savunma firmasına layık gördü.

Her yıl yenisi düzenlenen ve dünyanın en başarılı kuruluşlarına verilen ödülü savunma alanında alan dünyanın ilk firması Albayraklar Savunma oldu.

Yerli ve Milli ürünleri Wattozz Enerji Silahı ve geçtiğimiz günlerde test atışları yapılan Wattozz T61 Ateşli Silah Modifikasyon Sistemi ile uluslararası camiada tüm dikkatleri üzerine toplayan Milli Savunma firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Albayrak; ” İş hayatım süresince gerek şahsım gerekse şirketlerim adına çeşitli ödüller aldım ancak uluslararası nitelikteki bu son derece prestijli ödül beni hepsinden daha fazla mutlu etti. Hiçbir kurum ve kuruluştan en ufak bir destek almadan beş yıllık çalışma sonucunda ürettiğimiz Wattozz’u basın tanıtımından sonra geçen sekiz ay gibi kısa bir sürede dünya markası haline getiren Albayraklar Savunma ekibine, şirketimizin başarılı Ceo’su Sertan Ayçiçek’e, değerli akademisyenlerimize ve bizlerden hiçbir zaman dualarını esirgemeyen Türk Milletine sonsuz teşekkürlerimi sunarım,” dedi.

Geri tepme ve şahlanmayı subsonic mühimmat kullanmadan önleyen ilk ve tek sistem WATTOZZ T61, tüfeklerde sağladığı üstün başarının yanı sıra tabancalardaki geri tepme ve şahlanmayı da önleyen dünyadaki ilk ve tek sistem olma özelliği taşıyor. Hemen hemen tüm mühimmat tiplerinde yüzde 100 uyum ve başarı sağlayan sistem,  aralarında 22 LR, 6,35, 7,65, 9,17, 9,19, 5,45, 5,7 NATO, 5,56 NATO ve 7,62 NATO’nun bulunduğu bir dizi mühimmatla kullanılabiliyor.

Ödül töreni ocak ayının ilk haftası Dubai ve Bangkok’da eş zamanlı olarak gerçekleşecek.

Albayraklar Şirketler Grubu’na bağlı Albayraklar Savunma’nın “En Hızlı Büyüyen Savunma Firması” ödülünü aldığı International Finance Awards, kurumların uluslararası platformda endüstri yeteneklerini, liderlik becerilerini, endüstri net değerlerini ve kabiliyetlerini ayırt etmek için veriliyor.

Kaynak: www.defenceandtechnology.com
Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.